Serwis

Oferujemy naprawę i wymianę części, reinstalacje systemu, instalacje i konfiguracje oprogramowania, odzyskiwanie danych oraz wiele innych. Profesjonalny serwis urządzeń mobilnych w tym telefonów komórkowych i smartfonów. Najczęściej naprawiane marki to Samsung, Apple iPhone, LG, Huawei. Najlepsza naprawa pogwarancyjna w Warszawie! Jeśli telefon który nie podlega już ochronie gwarancyjnej, a potrzebuje naprawy ze względu na uszkodzenia lub problemy z oprogramowaniem, jesteśmy gotowi do pomocy.

Serwis laptopów

Masz uszkodzonego laptopa i chcesz go naprawić? Dobrze trafiłeś! Naprawą sprzętu elektronicznego w tym głównie laptopów zajmujemy się od ponad 12 lat. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło na opracowanie skutecznych metod naprawy usterek, z którymi przychodzą do nas nasi klienci.

-> Zobacz ofertę <-

Serwis telefonów

Dbanie o zadowolenie klienta jest dla nas kluczowe, dlatego też nasza specjalność to skuteczna i szybka naprawa telefonów. Twój telefon zostanie naprawiony w MedicPhone najszybciej jak to możliwe. O możliwości odebrania telefonu z serwisu zostaniesz powiadomiony mailowo lub telefonicznie. Dbamy o zadowolenie i czas naszych klientów.

-> Zobacz ofertę <-

Serwis komputerów

Masz uszkodzony komputer i chcesz go naprawić? Dobrze trafiłeś! Naprawą sprzętu elektronicznego w tym komputerów stacjonarnych zajmujemy się od ponad 12 lat. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło na opracowanie skutecznych metod naprawy usterek, z którymi przychodzą do nas nasi klienci.

-> Zobacz ofertę <-

Serwis
tabletów

Tablety, podobnie jak smartfony, narażone są przede wszystkim na uszkodzenia mechaniczne. Czułym punktem każdego sprzętu jest ekran. Serwis tabletów niemal zawsze ma pełne ręce roboty w związku z uszkodzeniami wyświetlacza. Nic dziwnego, bo duża powierzchnia ekranu sprzyja powstawaniu rys i pęknięć. Zwłaszcza, że w tańszych modelach nie możemy liczyć na stosowanie przez producenta szkła hartowanego jako ochrony.

-> Zobacz ofertę <-

Serwis telewizorów

Rynek sprzętu RTV jest co raz szerszy i dzięki temu można wybrać sprzęt, który sprosta nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom. Telewizory nie są w tym przypadku wyjątkiem i w każdym większym sklepie można wybrać swój wymarzony model spośród kilkudziesięciu lub nawet kilkuset innych modeli. Niestety jak każdy sprzęt elektroniczny telewizor może popsuć się w najmniej oczekiwanym momencie i zepsuć humor jego właścicielowi.

-> Zobacz ofertę <-