Odzyskiwanie danych

W dzisiejszych czasach – kiedy papier odchodzi do lamusa – większość ważnych dokumentów trzymamy w wersji elektronicznej na swoich laptopach czy komputerach stacjonarnych. Oprócz dokumentów, na komputerowych dyskach przechowujemy także pamiątkowe zdjęcia, filmy czy notatki.

Niestety spotykają nas losowe sytuacje, które stanowią zagrożenie dla ważnych dla nas plików. Wiemy, że wypadki chodzą po ludziach, dlatego właśnie w naszym serwisie oferujemy usługę „odzyskiwanie danych”. Przywrócimy dane ze sprzętów, które uległy zalaniu, zniszczeniu czy zawirusowaniu.

Skąd odzyskujemy dane?

  • dyski SSD
  • dyski twarde
  • karty pamięci
  • pendrive’y
  • telefony komórkowe
  • dyski sieciowe NAS
  • macierze RAID

Szybka i bezpłatna diagnoza

Wydaje Ci się, że Twój przypadek jest beznadziejny? Odwiedź nasz serwis! Lubimy wyzwania i już nie raz udowodniliśmy, że potrafimy przeprowadzić skuteczne odzyskiwanie danych nawet w przypadku bardzo zniszczonych sprzętów. Po oględzinach sprzętu jesteśmy w stanie oszacować prawdopodobieństwo powodzenia i wycenić koszt odzyskania danych. Robimy to najczęściej tego samego dnia i nie pobieramy za to opłat.

Co robić, by zwiększyć prawdopodobieństwo odzyskania danych?

Jeśli Twoje urządzenie – na którym trzymałeś/aś dane – uległo uszkodzeniu, najlepiej je wyłącz. Próby używania, naprawy mogą skutkować nadpisaniem danych, a co za tym idzie – bezpowrotną utratą. Nie próbuj także samodzielnie otwierać dysków komputerowych, jeśli nie masz niezbędnej do tego wiedzy – są to niezwykle delikatne urządzenia, których uszkodzenie również może przekreślić szanse na odzyskanie danych.

Stawiamy na ciągły rozwój

Technologia nie stoi w miejscu, tylko ciągle idzie na przód. A my idziemy razem z nią! Cały czas się dokształcamy, jesteśmy na bieżąco z wprowadzanymi nowościami technologicznymi. Wszystko to, by móc proponować swoim Klientom usługę „odzyskiwanie danych” na najwyższym poziomie.

Chcesz szybko odzyskać ważne dla Ciebie dane? Skontaktuj się z TL Serwis! Dane kontaktowe znajdziesz w zakładce Kontakt. Możesz także skorzystać z formularza zgłoszeniowego.