Serwis iPhone

TLSerwis to także profesjonalny serwis iPhone. Nasi specjaliści zajmują się naprawą wszystkich modeli marki Apple. Dzięki długoletniemu doświadczeniu, doskonale wiemy, jakie usterki są typowe dla poszczególnych modeli iPhone’ów.

Najczęstsze usterki w iPhone’ach to:

  • pęknięta szybka / obiektyw aparatu
  • problemy z baterią
  • zalanie
  • awarie głośnika rozmów i mikrofonu

Mnóstwo iPhone’ów trafia do nas na wymianę szkła. Wystarczy chwila nieuwagi i upuszczenie telefonu może zakończyć się zbitą szybką – czasami nie uchronią przed tym nawet porządne etui i szkła hartowane. Wymiana szybki jest z reguły łatwa, a na telefon nie trzeba długo czekać. Większym problemem jest, gdy uszkodzenie obejmuje także wyświetlacz. Wówczas należy wymienić nie tylko szkło, ale także cały moduł wyświetlacza – na oryginalny lub tańszy zamiennik. Wymiana wyświetlacza jest już bardziej skomplikowaną procedurą i jej koszt jest większy niż w przypadku wymiany jedynie szybki.

Po jakimś czasie (zwłaszcza intensywnego) użytkowania, bateria iPhone’a traci dobrą kondycję i wymaga częstego ładowania. Gdy kondycja baterii spada poniżej 85% zalecana jest wymiana baterii na nową. Problemy z ładowaniem telefonu mogą być spowodowane uszkodzeniem ładowarki lub portu ładowania. Jeśli kupno nowej ładowarki nie rozwiązuje problemu, najprawdopodobniej uszkodzony jest port ładowania. Naprawa iPhone’a, który się nie ładuje może polegać na czyszczeniu lub wymianie portu ładowania.

Telefony iPhone to spory wydatek, dlatego tym bardziej warto skorzystać z pomocy serwisu telefonów komórkowych, który spróbuje naprawić urządzenie i tym samym przedłużyć jego żywotność. Naprawa iPhone’a w większości przypadków jest bardziej opłacalna niż zakup nowego urządzenia.

Wszystkimi wyżej wymienionymi usterkami zajmujemy się w naszym serwisie. Nie możemy na 100% zagwarantować, że naprawimy Twój telefon. Z pewnością dołożymy wszelkich starań, by znowu działał bez zarzutu. Możemy pochwalić się wysoką skutecznością napraw.

Rzetelny serwis iPhone’a to miejsce, którego szukasz? Zapraszamy do TLSerwis.